Jak pracujeme

Komplexní služby systémového bednění

Tyto služby zahrnují zpracování nabídek včetně výkresů bednění a návrhu jeho nasazení.

Technická pomoc a zaškolení na stavbě

Pro nás to dodáním nekončí. Nabízíme technickou pomoc a zaškolení přímo na stavbě.

Rychlá a profesionální komunikace

Našim cílem je komplexní servis v oblasti bednící techniky na nejvyšší profesionální úrovni.

Unikátní technologie NOEplast

Díky níž je možné vyrobit logo firmy v povrchu betonu podle požadavků a podkladů klienta.

O nás

Společnost Randonneé s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu systémového bednění. Tyto služby zahrnují zejména zpracování konkrétních  nabídek včetně výkresů bednění a návrhu plánu nasazení bednění, dále pak technickou pomoc a zaškolení pracovníků zákazníka přímo na stavbě. V současné době společnost nabízí několik systémů těžkého i lehkého stěnového bednění, stropní bednění včetně podpěrných konstrukcí, bednění kruhových stěn, bednění sloupů – kruhových i čtyřhranných a řadu dalších systémů bednění ke speciálním účelům.
Zvláštním produktem jsou pak matrice NOEplast, sloužící k vytváření pohledových strukturovaných povrchů betonu. Tyto matrice se vkládají buď do bednění nebo do forem k výrobě prefabrikátů. Vyznačují se dlouhou životností a je možno si vybrat z několika desítek různých struktur, které jsou tématicky členěny do několika skupin (struktury dřeva, omítek, zdiva, kamene, rovné struktury, volné struktury, ornamenty…). Vhodně zvolená struktura umožňuje přizpůsobit stavbu okolnímu prostředí a vtisknout každému dílu individuální charakter.

Cílem naší společnosti je komplexní servis v oblasti bednící techniky na nejvyšší profesionální úrovni.

Více zde: